Przejdź do treści

E-book „Forma na deskę. Poradnik treningowy”

Format: e-book – wersja elektroniczna (PDF) dostępna na każde urządzenie (smartfon, tablet, komputer)

Data premiery: 5.11.2022 r.

Cena:  119 zł

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Ta pozycja pozwoli każdemu riderowi przygotować się na wyzwania, czekające go podczas uprawiania sportów zimowych. Znajdziesz tutaj informacje na temat wymagań towarzyszących snowboardingowi, a także wskazówki i gotowe rozwiązania (teoretyczne oraz praktyczne), jak tym wymaganiom sprostać. 

Z pierwszej części e-booka dowiesz się, dlaczego odpowiednie i przemyślane przygotowanie fizyczne przed sezonem jest tak istotne dla snowboardzistów. Dodatkowo poznasz najważniejsze zagadnienia teoretyczne oraz pojęcia (w postaci przejrzystego słowniczka), które nie tylko pozwolą Ci poznać specyfikę snowboardingu, ale też ułatwią czytanie tej pozycji.

Druga część e-booka skupia się na teorii treningu oraz przekuciu jej w praktykę, w taki sposób, by uzyskać wymierne efekty – widoczne i odczuwalne podczas jazdy, jak i skoków na desce.

  • Dowiesz się, jakiego sprzętu będziesz potrzebować do treningów.
  • Poznasz kompleksową rozgrzewkę, którą dasz radę wykonać samodzielnie i zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do treningu.
  • Otrzymasz gotowe plany treningowe + zdjęcia poglądowe, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia.
  • Dostaniesz ćwiczenia dodatkowe na najczęściej kontuzjowane partie ciała.
  • Przeczytasz, jakie kontuzje i urazy zdarzają się najczęściej, jak ich unikać oraz w jaki sposób z nimi postępować. 

Program treningowy zawarty w e-booku „Forma na deskę” został podzielony na 2 fazy!

  • Faza 1 skupia się na tzw. fundamentach, czyli zbudowaniu podstawowego poziomu siły oraz kontroli motorycznej, które pozwolą Ci na mocniejsze treningi w drugiej części programu.
  • Faza 2 to kompletny trening siłowy ukierunkowany pod sporty deskowe. Zadbamy o takie elementy jak – wytrzymałość siłowa, moc czy też stabilizacja. Obie części pozwolą przygotować Ci organizm do obciążeń, które spotkasz podczas uprawiania snowboardingu.

Plany treningowe zostały skonstruowane tak, żebyś mógł uzyskać jak najlepsze rezultaty, dlatego do ich wykonania będziesz potrzebować sprzętów takich jak: hantle, kettlebell, guma power band itp.

Konkretna dawka wiedzy teoretycznej przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób oraz uzupełniona o praktyczne materiały treningowe, moim zdaniem, sprawi, że e-book ten stanie się pomocnym poradnikiem i przewodnikiem dla każdego, komu zależy na dobrym przygotowaniu do sezonu zimowego.

Jesteś zainteresowany zakupem e-booka? Wystarczy, że wykonasz przelew (na konto DAWID RZĄCA, mBank 23 1140 2004 0000 3602 7577 9676), gdzie w tytule wpiszesz ’Poradnik treningowy + Twoje imię i nazwisko’. Później prześlij na adres wezsprobuj@gmail.com mail z potwierdzeniem przelewu.

Co o e-booku mówią inni?

Może zainteresują Cię także: