Przejdź do treści

Treningi stacjonarne

Chcesz odpowiednio przygotować się do sezonu? Poprawić swoją formę i sylwetkę? A może nauczyć się nowych tricków przed rozpoczęciem zimy? Wpadaj na zajęcia grupowe lub treningi indywidualne! 

Zajęcia odbywają się w Krakowie zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. 

Trening siłowy? Poprawa wyskoku lub kontroli ciała? A może nauka konkretnego tricku na desce? 

Bez względu na to, jaki jest Twój cel, zadbam o to, byś był jak najlepiej przygotowany! 

DOSTĘPNE OPCJE TRENINGÓW

  1. TRENING SIŁOWY – GRUPOWY

Cotygodniowe zajęcia w małej grupie (max. 6 osób) w studiu treningowym w Krakowie. Podczas treningu skupiamy się na budowaniu odpowiedniej formy fizycznej do sezonu zimowego. 

Lokalizacja: Sala treningowa, ul. Kalwaryjska
Koszt – 40 zł

treningi stacjonarne

  1. TRENING SIŁOWY – PERSONALNY

Trening indywidualny w studiu treningowym. Podczas zajęć pracujemy nad Twoim celem, którym może być – poprawa sylwetki, wzrost siły i sprawności ciała, redukcja wagi, polepszenie wyników sportowych itp. Na treningach pokazuje, jak łatwo zadbać o zdrowie fizyczne jak i psychiczne podczas szeroko pojętego treningu siłowego w luźnej atmosferze. 

  1. TRENING GIMNASTYCZNY – PERSONALNY

Trening indywidualny na parku trampolin, gdzie pracujemy nad zbudowaniem odpowiedniej formy fizycznej do sezonu zimowego, wykorzystując m.in. trampoliny, airtrack czy też ścieżkę gimnastyczną. Jest to najlepsza opcja jeśli chcesz przygotować ciało pod konkretną ewolucję jak salto czy rotacje. 

  1. TRENING FREESTYLE NA RAMPIE – GRUPOWY

Comiesięczne zajęcia w małej grupie (max. 6 osób) na rampie treningowej w GoJump. Podczas treningu pracujemy zarówno nad podstawami prawidłowego skoku, jak i trickami takimi jak backflip czy 360. Dzięki lądowaniu na miękką poduchę jesteśmy w stanie nauczyć się skakać na desce w bezpieczny sposób. 

Może zainteresują Cię także: