Przejdź do treści

Partnerzy

  • Mountainboardinfo

Testy, poradniki, relacje z zawodów, opisy miejscówek, a także wskazówki jak zacząć. Celem stowarzyszenia jest rozwijanie polskiej sceny mountainboardowej. 

zjazd mountainboardzistów po stoku
  • Lib Tech Polska

W sezonie 2022/2023 będziemy szkolić i startować w zawodach na sprzęcie od Lib Tech Polska!

Jaki był nasz wybór? Do jazdy na snowparku i luźnej jazdy na stoku padło na uniwersalny blat Box Knife + wiązania Bent Metal Axtion. 

Set do szybkiej jazdy i wyjazdów freeride to kultowy, kierunkowy blat Ejack Knife z wiązaniami CorPro, które świetnie przekładają nacisk na deskę.

Co więcej, możecie spodziewać się naszych szkoleń indywidualnych podczas dni testowych, dzięki czemu po szkoleniu będziemy mogli Wam doradzić, jaki sprzęt z oferty Mervina byłby dla Was najlepszy.

  • District Service & Repairs

„Jak dbasz, tak masz” – Dlatego od dłuższego czasu nasze deski oddajemy tylko i wyłącznie do District! Szczegółowy serwis oraz profesjonalna naprawa desek snowboardowych w jednym miejscu. Jakby tego było mało to w wolnym czasie organizują świetne wyprawy splitboardowe dla tych, którzy lubią podejścia przed zjazdem na desce. Jeśli jesteście z Małopolski, to szczerze polecamy usługi > http://www.serwisnowboardowy.com/